Szanowny Pacjencie !

W celu uzyskania: porady lekarskiej, recepty, skierowania itp.

Proszę dzwonić w godz. 8 - 18 na numery telefonów:

44 6850270

lub

660690778

Teleporady medyczne:
- ograniczają ryzyko rozprzestrzeniania się koronowirusa,
- ułatwiają izolację osób, które mogą zarażać wirusem innych,
- skrócą czas oczekiwania na wizyty lekarzy.
Wizyty lekarskie w przychodni realizowane są na konkretny dzień i godzinę.
Prosimy jednocześnie o cierpliwość i wyrozumiałość, mamy kilkadziesiąt, a nawet kilkaset połączeń telefonicznych dziennie !
czytaj więcej

Szanowni Państwo!

Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia!
 Nasza placówka otrzymała Grant na rozbudowę systemu gabinetowego oraz zakup sprzętu teleinformatycznego, które umożliwiają tworzenie i udostępnianie elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) oraz świadczenia e-usług. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w ramach pakietu REACT-EU, wspierającego przeciwdziałanie skutkom pandemii COVID-19.
Poniżej można zapoznać się z pełną treścią informacji:
 
Kliknij i zobacz pełną treść informacji

POZ

Przychodnia Medyk zapewnia bezpłatną opiekę zdrowotną nad dziećmi i dorosłymi, bezpłatną opiekę pielęgniarki rodzinnej oraz położnej środowiskowo - rodzinnej. Aby skorzystać ze świadczeń NZOZ Medyk należy wypełnić deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej.
Godziny przyjęć lekarzy POZ przedstawia PLAN PRACY LEKARZY

Rehabilitacja

Gabinet fizjoterapii czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 0700-1800. Zabiegi rehabilitacyjne realizowane są bezpłatnie na podstawie skierowania od lekarza z Poradni Rehabilitacyjnej.
Istnieje możliwość wykupienia zabiegów prywatnie wg.

CENNIKA

Medycyna pracy

Badania profilaktyczne lekarzy uprawnionych oraz konsultacje specjalistyczne wykonywane są na miejscu w przychodni na podstawie skierowania od pracodawcy.
Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach: na wysokości, przy maszynie, przy komputerze, nauczyciele, kierowcy, badani są przez lekarzy uprawnionych i specjalistów zgodnie z harmonogramem.

Gabinet fizjoterapii

  W naszej przychodni każdy pacjent i każdy przypadek traktowany jest indywidualnie.
Zajmujemy się kompleksowym leczeniem usprawniającym pacjentów ze schorzeniami reumatycznymi, zwyrodnieniowymi, urazowo-otopedycznymi itp.

czytaj więcej
Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia!

Pomoc nocna i świąteczna

Po godzinach pracy poradni oraz w dni wolne od pracy zapewnia
Szpital Powiatowy w Radomsku
ul. Jagiellońska 36
centrala 44 685 47 00
izba przyjęć 44 681 08 22
lub 44 681 08 23

Jak się do nas zapisać?

Warunkiem świadczenia usług w ramach POZ jest wypełnienie dokumentów wymaganych przez NFZ oraz posiadanie ważnego powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Formularz deklaracji można otrzymać w rejestracji Medyka
lub pobrać z naszej strony.
Na formularzach wymagany jest odręczny podpis pacjenta, dlatego też nie można przesłać ich faksem ani drogą elektroniczną.

Certyfikat ISO

Mając na uwadze ciągłą poprawę i doskonalenie jakości świadczonych usług  NZOZ MEDYK Sp. j. opracował, wdrożył i zamierza doskonalić Zintegrowany System Zarządzania zgodny z międzynarodowymi normami ISO 9001:2015 oraz ISO/IEC 27001:2013 które mają na celu zaspokajanie oczekiwań naszych pacjentów na drodze ciągłej poprawy jakości świadczonych usług medycznych, oraz zapewnieniu odpowiedniego bezpieczeństwa danych.

Opieka Paliatywno - Hospicyjna

Nasza przychodnia prowadzi również  hospicjum domowe, które jest zalecaną i najbardziej preferowaną formą opieki paliatywnej. Chory przebywa  domu, ale może korzystać ze sprzętu wypożyczonego z Hospicjum (łóżko, materac przeciwodleżynowy, sprzęt rehabilitacyjny i medyczny). Lekarze, pielęgniarki oraz psycholog  odwiedzają chorych w domu w zależności od potrzeb.

czytaj więcej